Komitet Naukowy

Alain Combes (Paryż, Francja)
Adam Mikstacki (Poznań, Polska)
Agnieszka Misiewska-Kaczur (Cieszyn, Polska)
Aleksander Deptuła (Bydgoszcz, Polska)
Alicja Bartkowska-Śniatkowska (Poznań, Polska)
Alicja Macheta (Kraków, Polska)
Andrzej Kübler (Wrocław, Polska)
Andrzej Nestorowicz (Lublin, Polska)
Andrzej Siemiątkowski (Białystok, Polska)
Andrzej Sosnowski (Polska)
Anne Ducloy-Bouthors (Paryż, Francja)
Azriel Perel (Tel Aviv, Israel)
Barbara Tamowicz (Poznań, Polska)
Beata Rzewuska (Szczecin, Polska)
Bernd W. Böttiger (Kolonia, Niemcy)
Daniel Bainbridge (Londyn, Ontario, Kanada)
Daniel S. Talmor (Boston, USA)
Daqing Ma (Londyn, Wielka Brytania)
Dariusz Maciejewski (Bielsko-Biała, Polska)
Dariusz Onichimowski (Olsztyn, Polska)
Davy Cheng (Londyn, Ontario, Kanada)
Dawid Aleksandrowicz (Londyn, Wielka Brytania)
Detlef Kindgen-Milles (Düsseldorf, Niemcy)
Djillali Annane (Paryż, Francja)
Donal Buggy (Dublin, Irlandia)
Elżbieta Sokół-Kobielska(Warszawa, Polska)
Elżbieta Nowacka(Warszawa, Polska)
Ewa Kucewicz-Czech (Katowice, Polska)
Ewa Mayzner-Zawadzka (Olsztyn, Polska)
Ewa Podwińska (Bytom, Polska)
Ewa Trejnowska (Łódź, Polska)
Francesca Rubulotta (Londyn, Wielka Brytania)
Grażyna Durek (Wrocław, Polska)
Grzegorz Górniewski (Warszawa, Polska)
Hanna Billert (Poznań, Polska)
Hanna Misiołek (Zabrze, Polska)
Henry Thomas Stelfox (Calgary, Kanada)
Idit Matot (Tel Aviv, Izrael)
Izabela Pągowska-Klimek (Łódź, Polska)
Jacek B. Cywinski (Cleveland, USA)
Jan Benes (Pilzno, Czechy)
Jan Dobrogowski (Kraków, Polska)
Jan Wernerman (Sztokholm, Szwecja)
Janina Suchorzewska (Gdańsk, Polska)
Janusz Andres (Kraków, Polska)
Janusz Trzebicki (Warszawa, Polska)
Jean Daniel Chiche (Paryż, Francja)
Jerzy Wordliczek (Kraków, Polska)
Józef Bojko (Opole, Polska)
Juliusz Jakubaszko (Bydgoszcz, Polska)
Kai Zacharowski (Frankfurt, Niemcy)
Katarzyna Kotfis (Szczecin, Polska)
Katarzyna Wawrzyniak (Bydgoszcz, Polska)
Kinga Szczepanek (Skawina, Polska)
Krzysztof Kusza (Bydgoszcz, Polska)
Katarzyna Kotfis (Szczecin, Polska)
Lee Fleisher (Philadelphia, USA)
Leon Drobnik (Poznań, Polska)
Lidia Glinka (Olsztyn, Polska)
Lidia Łysenko (Wrocław, Polska)
Luciano Gattinoni (Gottingen, Niemcy)
Łukasz Krzych(Zabrze, Polska)
Maciej Cettler (Toruń, Polska)
Maciej Żukowski (Szczecin, Polska)
Magdalena Mierzewska-Schmidt (Warszawa, Polska)
Małgorzata Malec-Milewska (Warszawa, Polska)
Małgorzata Mikaszewska-Sokolewicz (Warszawa, Polska)
Marcin Ligowski (Poznań, Polska)
Marcin Możański (Warszawa, Polska)
Marcin Rawicz (Warszawa, Polska)
Marcin Wąsowicz (Toronto, Kanada)
Marek Jasiński (Wrocław, Polska)
Marek Mirski (Baltimore, USA)
Maria Siemionow (Chicago, USA)
Maria Vittinghoff (Graz, Austria)
Maria Wujtewicz (Gdańsk, Polska)
Mariusz Piechota (Łódź, Polska)
Marzena Zielińska (Wrocław, Polska)
Michael Niederman (New York, USA)
Michael Pinsky (Pittsburgh, USA)
Michał Borys (Lublin, Polska)
Michał Gaca (Poznań, Polska)
Miguel Sánchez García (Madryt, Hiszpania)
Mirosław Czuczwar (Lublin, Polska)
Nicolini Antonello (Sestri Levante, Włochy)
Paul Myles (Melbourne, Australia)
Paweł Sobczyński (Poznań, Polska)
Paweł Sokal (Bydgoszcz, Polska)
Peter Marhofer (Wiedeń, Austria)
Phillip Dellinger (Camden, USA)
Piotr Knapik (Zabrze, Polska)
Piotr Nowakowski (Warszawa, Polska)
Radosław Owczuk (Gdańsk, Polska)
Rafał Drwiła (Kraków, Polska)
Rafał Kubiak (Łódź, Polska)
Ravi Mahajan (Nottingham,  Wielka Brytania)
Ravindra L. Mehta (San Diego, USA)
Reddy S. Venugopal (Harrisburg, USA)
Robert Brzozowski (Warszawa, Polska)
Robert M. Kacmarek (Boston, USA)
Robert Włodarski (Bydgoszcz, Polska)
Romuald Bohatyrewicz (Szczecin, Polska)
Romuald Lango (Gdańsk, Polska)
Ronald Miller (San Francisco, USA)
Rui Moreno ( Lizbona, Portugalia)
Ryszard Słomski (Poznań, Polska)
Sean M. Bagshaw (Edmonton, Kanada)
Sharon Einav (Tel Aviv, Izrael)
Szymon Białka (Bielsko-Biała, Polska)
Tadeusz Szreter  (Warszawa, Polska)
Takashi Asai (Koshigaya, Japonia)
Tomasz Gaszyński (Łódź, Polska)
Tomasz Łazowski (Warszawa, Polska)
Tomasz Ozorowski (Poznań, Polska)
Tomasz Siegel (Warszawa, Polska)
Torsten Slowinski (Berlin, Niemcy)
Waldemar Goździk (Wrocław, Polska)
Waldemar Machała (Łódź, Polska)
Włodzimierz Sabiniewicz (Polska)
Wojciech Dąbrowski (Lublin, Polska)
Wojciech Krajewski (Łódź, Polska)
Wojciech Walas (Opole, Polska)
Wojciech Wierzejski (Warszawa, Polska)
Zbigniew Karwacki (Gdańsk, Polska)
Zbigniew Rybicki (Warszawa, Polska)
Zbigniew Szkulmowski (Bydgoszcz, Polska)
Zbigniew Żaba (Poznań, Polska)

Organizator:

Patronat medialny:

Via Medica

TVP 3 Bydgoszcz blanc Bydgoszcz

Strony konferencji Grupy Via Medica wykorzystują pliki cookies. Opcje dotyczące cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci komputera. Czym są i do czego służą pliki cookie możesz dowiedzieć się na stronie www.wszystkoociasteczkach.pl