Scientific Committee

Alain Combes (Paris, France)
Adam Mikstacki (Poznan, Poland)
Agnieszka Misiewska-Kaczur (Cieszyn, Poland)
Aleksander Deptuła (Bydgoszcz, Poland)
Alicja Bartkowska-Śniatkowska (Poznan, Poland)
Alicja Macheta (Cracow, Poland)
Andrzej Kübler (Wroclaw, Polska)
Andrzej Nestorowicz (Lublin, Poland)
Andrzej Siemiątkowski (Białystok, Poland)
Andrzej Sosnowski (Poland)
Anne Ducloy-Bouthors (Paris, France)
Azriel Perel (Tel Aviv, Israel)
Barbara Tamowicz (Poznan, Poland)
Beata Rzewuska  (Szczecin, Poland)
Bernd W. Böttiger (Cologne, Germany)
Daniel Bainbridge (City of London, Ontario, Canada)
Daniel S. Talmor (Boston, USA)
Daqing Ma (London,  The United Kingdom)
Dariusz Maciejewski (Bielsko-Biala, Poland)
Dariusz Onichimowski (Olsztyn, Poland)
Davy Cheng (City of London, Ontario, Canada)
Dawid Aleksandrowicz (London,  The United Kingdom)
Detlef Kindgen-Milles (Düsseldorf, Germany)
Djillali Annane (Paris, France)
Donal Buggy (Dublin, Ireland)
Elżbieta Sokół-Kobielska (Warsaw, Poland)
Elżbieta Nowacka(Warsaw, Poland)
Ewa Kucewicz-Czech (Katowice, Poland)
Ewa Mayzner-Zawadzka (Olsztyn, Poland)
Ewa Podwińska (Bytom, Poland)
Ewa Trejnowska (Lodz, Polska)
Francesca Rubulotta (London, The United Kingdom)
Grażyna Durek (Wroclaw, Poland)
Grzegorz Górniewski (Warsaw, Poland)
Hanna Billert (Poznan, Poland)
Hanna Misiołek (Zabrze, Poland)
Henry Thomas Stelfox (Calgary, Canada)
Idit Matot (Tel Aviv, Israel)
Izabela Pągowska-Klimek (Lodz, Polska)
Jacek B. Cywinski (Cleveland, USA)
Jan Benes (Plzeň,Czech Republic)
Jan Dobrogowski (Cracow, Poland)
Jan Wernerman (Stockholm, Sweden)
Janina Suchorzewska (Gdansk, Poland)
Janusz Andres (Cracow, Poland)
Janusz Trzebicki (Warsaw, Poland)
Jean Daniel Chiche (Paris, France)
Jerzy Wordliczek (Cracow, Poland)
Józef Bojko (Opole, Poland)
Juliusz Jakubaszko (Bydgoszcz, Poland)
Kai Zacharowski (Frankfurt, Germany)
Katarzyna Kotfis (Szczecin, Poland)
Katarzyna Wawrzyniak (Bydgoszcz, Poland)
Kinga Szczepanek (Skawina, Poland)
Krzysztof Kusza(Bydgoszcz, Poland)
Lech Krawczyk (Sosnowiec, Poland)
Lee Fleisher (Philadelphia, USA)
Leon Drobnik (Poznań, Poland)
Lidia Glinka (Olsztyn, Poland)
Lidia Łysenko (Wroclaw, Polska)
Luciano Gattinoni (Gottingen, Germany)
Łukasz Krzych (Zabrze, Poland)
Maciej Cettler  (Torun, Poland)
Maciej Żukowski (Szczecin, Poland)
Magdalena Mierzewska-Schmidt (Warsaw, Poland)
Małgorzata Malec-Milewska (Warsaw, Poland)
Małgorzata Mikaszewska-Sokolewicz (Warsaw, Poland)
Marcin Ligowski (Poznan, Poland)
Marcin Możański (Warsaw, Poland)
Marcin Rawicz (Warsaw, Poland)
Marcin Wąsowicz (Toronto, Canada)
Marek Jasiński (Wrocław, Poland)
Marek Mirski (Baltimore, USA)
Maria Siemionow (Chicago, USA)
Maria Vittinghoff (Graz, Austria)
Maria Wujtewicz  (Gdansk, Poland)
Mariusz Piechota (Lodz, Polska)
Marzena Zielińska (Wroclaw, Polska)
Michael Niederman (New York, USA)
Michael Pinsky (Pittsburgh, USA)
Michał Borys  (Lublin, Poland)
Michał Gaca (Poznan, Poland)
Miguel Sánchez García (Madrid, Spain)
Mirosław Czuczwar  (Lublin, Poland)
Nicolini Antonello (Sestri Levante, Italy)
Paul Myles (Melbourne, Australia)
Paweł Sobczyński (Poznan, Poland)
Paweł Sokal (Bydgoszcz, Poland)
Peter Marhofer (Vienna, Austria)
Phillip Dellinger (Camden, USA)
Piotr Knapik (Zabrze, Poland)
Piotr Nowakowski (Warsaw, Poland)
Radosław Owczuk  (Gdansk, Poland)
Rafał Drwiła (Cracow, Poland)
Rafał Kubiak (Lodz, Polska)
Ravi Mahajan (Nottingham, The United Kingdom)
Ravindra L. Mehta (San Diego, USA)
Reddy S. Venugopal (Harrisburg, USA)
Robert M. Kacmarek (Boston, USA)
Robert Włodarski(Bydgoszcz, Poland)
Romuald Bohatyrewicz (Szczecin, Poland)
Romuald Lango  (Gdansk, Poland)
Ronald Miller (San Francisco, USA)
Rui Moreno ( Lisbon, Portugal)
Ryszard Słomski (Poznan, Poland)
Sean M. Bagshaw (Edmonton, Canada)
Sharon Einav (Tel Aviv, Israel)
Szymon Białka (Bielsko-Biala, Poland)
Tadeusz Szreter (Warsaw, Poland)
Takashi Asai (Koshigaya, Japan)
Tomasz Gaszyński (Lodz, Polska)
Tomasz Łazowski (Warsaw, Poland)
Tomasz Ozorowski (Poznan, Poland)
Tomasz Siegel (Warsaw, Poland)
Torsten Slowinski (Berlin, Germany)
Waldemar Goździk (Wroclaw, Polska)
Waldemar Machała (Lodz, Polska)
Włodzimierz Sabiniewicz (Poland)
Wojciech Dąbrowski (Lublin, Poland)
Wojciech Krajewski (Lodz, Polska)
Wojciech Walas (Opole, Poland)
Wojciech Wierzejski (Warsaw, Poland)
Zbigniew Karwacki  (Gdansk, Poland)
Zbigniew Rybicki (Warsaw, Poland)
Zbigniew Szkulmowski (Bydgoszcz, Poland)
Zbigniew Żaba (Poznan, Poland)
 

Organizator:

Media patronage:

Via Medica

TVP 3 Bydgoszcz blanc Bydgoszcz

Strony konferencji Grupy Via Medica wykorzystują pliki cookies. Opcje dotyczące cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci komputera. Czym są i do czego służą pliki cookie możesz dowiedzieć się na stronie www.wszystkoociasteczkach.pl